By jak najdłużej cieszyć się niezawodnością i trwałością maszyny latającej ? samolotu czy śmigłowca ? warto zainwestować w jego ochronę tuż przed rozpoczęciem użytkowania. Dzięki zabezpieczeniu i programowi pielęgnacji aero detailingu dla nowych maszyn zyskają Państwo trwałość i jakość powłoki lakierniczej oraz innych elementów narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Co ważne, szczegółowe zatroszczenie się o sprzęt przed pierwszym startem ułatwia dalsze dbanie o niego.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ RUDY'S AERO DETAILING

Przy pielęgnacji nowych maszyn latających korzystamy z najwyższej, światowej klasy kosmetyków brytyjskiej firmy GTECHNIQ, która jako jedyna posiada certyfikaty Airbus i Boeing dotyczące bezpieczeństwa stosowanych preparatów. Tym samym pozwala obniżyć koszty związane z utrzymaniem samolotu lub śmigłowca w najlepszym stanie technicznym i wizualnym. Używane przez nas kosmetyki pozwalają na dłużej zachować głębię kolorów i blask, jednocześnie trwale zabezpieczając powłokę przed niekorzystnym działaniem np. promieni UV, płynów takich jak olej czy paliwo oraz brudu.

Pielęgnacja oraz utrzymanie czystego i pożądanego oraz zdumiewającego wyglądu Państwa jednostki po naszym zabiegu są bardzo łatwe i ograniczają się do minimum. Dzięki naszej pracy i sprawdzonym procedurom samolot będzie dłużej zachwycał swoim idealnym wyglądem i mniej straci na wartości, będzie miał większą trwałość.

Na życzenie przeprowadzamy usługę przed wydaniem samolotu lub śmigłowca w miejscu wybranym przez Państwa.