Aero detailing w Rudy?s ? najbardziej profesjonalna obsługa naziemna pielęgnacji statków powietrznych dla businessu, lotnictwa sportowego i rekreacyjnego.

Dzięki niej zyskają Państwo wzbudzający podziw wygląd śmigłowca lub samolotu. W naszej pracowni zapewniamy uzyskanie nienagannego wizerunku oraz trwałego zabezpieczenia lakieru, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Gwarancją jakości usług aero detailingu świadczonych przez Rudy?s jest wieloletnie doświadczenie oraz fakt, że jako pierwsi zdobyliśmy licencję producenta światowej klasy kosmetyków do pielęgnacji maszyn latających GTECHNIQ.

100% BEZPIECZEŃSTWA
Usługi typu aero detailing to nie tylko zadbany wygląd Państwa maszyny latającej, ale przede wszystkim gwarancja 100% niezawodności wszystkich elementów poddanych zabiegom pielęgnacji, regeneracji oraz zabezpieczeniu.

JAK WYGLĄDA PROCES AERO DETAILINGU W RUDY'S ?

PRZYGOTOWANIE
Przygotowanie samolotu czy śmigłowca do eksploatacji warto poszerzyć o usługi aero detailingu. Taki proces zaczyna się od dogłębnej diagnozy stanu Państwa maszyny dokonanej przez dedykowanego opiekuna wraz z zespołem fachowców. Na podstawie szczegółowej analizy licznych punktów inspekcyjnych otrzymują Państwo rekomendację zabiegów koniecznych dla jednostki latającej.

W kolejnym kroku maszyna zostaje dokładnie umyta, wyczyszczona i zabezpieczona. Na tym etapie szczególną uwagę przywiązujemy do lakieru, usuwając uporczywy brud, osady oraz czyścimy wszystkie trudno dostępne miejsca. Tym samym dobrze przygotowujemy Państwa samolot czy śmigłowiec do właściwej dalszej pielęgnacji i zabezpieczenia.

REGENERACJA LAKIERU
Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie usunąć większość defektów, osadów, zmatowień i niedoskonałości lakieru. Proces regeneracji pozwala utrzymywać maszynę latającą w pełnej gotowości i sprawności, dzięki perfekcyjnemu stanowi zewnętrznej powłoki lakierniczej.

REWITALIZACJA LAKIERU
Lakier dość szybko blednie i matowieje, gdy narażony jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich, jak promienie UV, niskie lub wysokie temperatury oraz brud. Z czasem pojawiają się też zadrapania i rysy. Wszystko to wpływa na obniżenie właściwości ochronnych i aerodynamicznych lakieru. Usługa rewitalizacji przeznaczona jest dla maszyn, w których konieczne jest coś więcej niż tylko korekta i odświeżenie. Pomaga ona przywrócić wysoką jakość nawet bardzo zużytej powłoce lakierniczej. Dzięki temu można mieć pewność, że powierzchnia zyska właściwości aerodynamiczne, lakier nie straci swoich właściwości ochronnych, a jednocześnie podkreślić walory wizualne samolotu lub śmigłowca.

ZABEZPIECZENIE
Zarówno przy intensywnej eksploatacji, jak i przy okazyjnym wykorzystywaniu maszyny latającej, liczy się trwałość jej zabezpieczenia przed upływem czasu i czynnikami zewnętrznymi. W Rudy?s za cel stawiamy sobie długotrwałe efekty oraz pewność, że powierzony nam sprzęt po pielęgnacji zachowa na długo odświeżony wygląd i swoje właściwości. Procesom zabezpieczenia specjalistycznymi środkami podlega każda część samolotu czy śmigłowca. Lakier zabezpieczany jest hybrydą organiczno-nieorganiczną lub polimerami. Skóra i elementy z materiału poddawane są zabezpieczeniu lub impregnacji. Szyby zostają pokryte specjalną warstwą hydrofobową, która ogranicza przywieranie owadów, powstawanie zarysowań oraz poprawia widoczność.

INSPEKCJA
Drobiazgowa kontrola poprawności i precyzji wszystkich faz pielęgnacji dokonywana jest przez opiekuna projektu przed oddaniem powierzonej nam maszyny. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność jakości i niezawodności, która przekłada się na bezpieczeństwo w powietrzu. Podczas inspekcji kontrolowanych jest ponad 20 punktów i detali jednostki latającej.